10.8 C
Prizren
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, 3 të plagosur

Një aksident rrugor me 3 të plagosur ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në autostradën Tiranë-Durrës.

Në aksident janë përfshirë mjeti i drejtuar nga shtetasi E. L., 26 vjeç dhe ai nga shtetasi H. N., i cili mbeti i plagosur nga përplasja.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërkohë që janë dërguar për të marrë ndihmë në spital dhe dy pasagjerët e mjeteve.

Report TV ka siguruar pamjet nga ngjarja ku shihet një automjet i përmbysur.

Më Shumë

Modriqi zgjedh Maradonën para Messit

Kapiteni i Kroacisë, Luka Modriq ka thënë se Diego Maradona është lojtari më i mirë në histori. Në këtë mënyrë anëtari i Real Madridit...

Varroset futbollisti Erion Kajtazi (Foto)

Futbollisti i grupmposhave të reja të Trepçës ’89, Erion Kajtazi, është varrosur sot në fshatin Zasellë të Mitrovicës. Kajtazi vdiq tragjikisht dje nga ataku kardiak...

Lajmet e Fundit