18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Aksident trafiku mes dy veturave në Prizren, një fëmijë dërgohet në Emergjencë (VIDEO)

Një aksident trafiku ka ndodhur para rreth një ore në afërsi të Spitalit Rajonal në Prizren, ku për pasojë një fëmijë ka pësuar lëndime trupore, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Gazetës Sinjali, i cili ka dërguar edhe pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se dy vetura janë ndeshur mes vete.

Në bazë të videos shihet se njëra prej tyre ka përfunduar jashtë rrugës, teksa nuk dihet se cili ka qenë shkaktari i aksidentit.

 

 

 

Më Shumë

Iu premtuan në Big Brother, Luiz Ejlli thotë se akoma nuk u realizuan pushimet në Maldive

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë nisur pushimet së bashku me nënën e artistit shkodran dhe vajzën e tyre, Luna Mari. Çifti këtë kohë ka...

Lumbardhi me programin veror të filmave mjedisorë pyet “A është ky shansi ynë i fundit?”

Si pjesë e programit të filmit veror 2024, Fondacioni Lumbardhi, në bashkëpunim me Salt, do të shfaqë një përzgjedhje të programit dhjetëvjeçar të filmit ...

Lajmet e Fundit