22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Alban Ramosaj së shpejti me klipin e tij të parë

Alban RamosajNjë nga talentet e “The Voice” që spikati më shumë edhe për stilin e vecantë në të kënduar dhe ne look, Alban Ramosaj po bëhet gati për videoklipin e tij të parë.

Kënga do të jetë një baladë dhe sipas zërave do të jetë shumë “cool”. Qershori do të jetë muaji i tij pasi do te nisin edhe xhirimet e këtij klipi super të veçantë.

Gjatë The Voice, Alban Ramosaj, i preferuari i Aurelës ishte më shumë i dhënë pas Rn’B por kjo baladë do ta bëjë më të dashur për publikun. Do të duket më tërheqës i lënduar.

Më Shumë

Ndahet nga jeta ish-drejtori i Komunës së Prizrenit dhe themeluesi i RTV “Yeni Donem”, Mehmet Bytyç

Është ndarë nga jeta në moshën 69-vjeçare Mehmet Bytyç, një nga emrat që dha kontribut të madh për komunitetin turk të Kosovës. Bytyçi ishte...

Nis zbatimi i regjimit të lirë të trafikut lokal kufitar Kosovë-Shqipëri

Sot ka nisur regjimi i lirë të trafikut lokal të kufirit në hapësirën prej 30 km nga të dy anët e kufirit mes Shqipërisë...

Lajmet e Fundit