9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Arrestohen katër persona në “Arbanë” të Prizrenit, dyshohen për sulm fizik

Katër persona janë arrestuar në lagjjen “Arbana” në Prizren.

Ata dyshohen se kanë sulmuar fizikisht një person tjetër.

“Raportohet se janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë, pasi që të njëjtit kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull K-Shqiptar”, njofton Policia e Kosovës, transmeton “PrizrenPress”.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Shtyhet ndeshja e Superligës së Kosovës mes Sigal Prishtinës dhe Bashkimit

Ndeshja e kësaj jave në Superligën e Kosovës në basketboll ndërmjet Bashkimit dhe Sigal Prishtinës është shtyrë zyrtarisht nde Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e...

I dashuri ia pagoi biletën në rend të parë, por e ndau pasi pa Chris Brownin duke i bërë vallëzim sensual të dashurës së...

Chris Brown bëri që një çift të ndahej pasi ai bëri një vallëzim provokues mbi prehrin e një femre në një nga koncertet e...

Lajmet e Fundit