14.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Arrestohet një burrë në Dragash, i pengoi policët gjatë kryerjes së detyrës

Është arrestuar një burrë në Dragash nën dyshimin se ka penguar zyrtarët policor derisa ishin duke i shqiptuar një gjobë komunikacion drejtuesit të për kundërvajtje në veturës, në të cilin ndodhej edhe i dyshuari.

Biznesi “Time Out” në Prizren kërkon një punëtor

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Dragash / 31.01.2024 – 10:25. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka penguar zyrtarët policor derisa ishin duke i shqiptuar një gjobë komunikacion drejtuesit të për kundërvajtje në veturës, në të cilin ndodhej edhe i dyshuari. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Rahovec: I dehuri rrah gruan dhe vajzën për motive xhelozie

Një burrë në Rahovec është arrestuar pasi në gjendje të dehur për motive xhelozie ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. Sipas policisë, viktimat...

Shërbimet dhe kapacitetet e Repartit të Pediatrisë në Spitalin e Prizrenit

Gjatë muajit janar të këtij viti, në Repartin e Pediatrisë të Spitalit të Prizrenit, janë hospitalizuar 242 fëmijë, me gjithsej 1.293 ditë shërimi dhe mesatarja e kohës...

Lajmet e Fundit