15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Arrestohet një person në Suharekë, dyshohet se mashtroi një grua vitin e kaluar duke i marrë para

Policia e Kosovës (PK) njofton se është arrestuar një person në Suharekë, nën dyshimin se në vitin 2022, ka mashtruar një grua, duke i marrë para.

Në raportin 24 orësh të Policisë, thuhet se rasti kishte ndodhur më 14 prill 2022, rreth orës 10:00, në rrugën “Brigada”, ndërsa është iniciuar si “Mashtrim”.

“Me 24.04.2023 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin e bazuar se ka kryer rastin mashtrim në vitin 2022 duke i marrë  para viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton Policia.

Bëhu me banesë pran Parkut të Qytetit dhe pran Lumbardhit !
“Frymo Lirshëm “
+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i 3 persona

Më Shumë

50 euro gjobë, policia paralajmëron sërish këmbësorët që nuk respektojnë rregullat në trafik

Më 3 prill ka hyrë në fuqi Ligji I Ri për Rregullat e Trafikut Rrugor. Me këtë rast, policia ka paralajmëruar edhe një herë këmbësorët...

Sot votimi historik për anëtarësim të Kosovës në Këshill të Evropës

Asambleja Parlamentare e Këshillit të Evropës sot me 2/3 e votave të të gjithë deputetëve të pranishëm nga të gjitha shtetet anëtare, do të...

Lajmet e Fundit