19.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Arrestohet personi i kërkuar në Korishë të Prizrenit

Një person është arrestuar në fshatin Korishë të Prizrenit.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës, shkruan “PrizrenPress”.

Fsh. Korish, Prizren 31.03.2023 – 09:45. Në bazë të urdhëresës së gjykatës është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit i kërkuari mashkull kosovar.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Imobile mbërrin në Stamboll, tifozët e Beshiktashit i bëjnë pritjen madhështore

Sulmuesi i Lazios u kushtoi arkave të klubit turk tre milionë euro. 34-vjeçari bëhet kështu shok skuadre me Ernest Muçin dhe Milot Rashicën.  Ai mbërriti...

Nesër fillon Beerfest Kosova – 12 deri me 15 korrik

Ketë të premte (nesër) me datë 12 korrik fillon Beerfest Kosova dhe do të zgjas deri me 15 korrik. Gjatë 4 netëve sa zgjatë...

Lajmet e Fundit