18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Arrestohet personi i kërkuar në Korishë të Prizrenit

Një person është arrestuar në fshatin Korishë të Prizrenit.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës, shkruan “PrizrenPress”.

Fsh. Korish, Prizren 31.03.2023 – 09:45. Në bazë të urdhëresës së gjykatës është arrestuar dhe dërguar në vuajtje të dënimit i kërkuari mashkull kosovar.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Lajmet e Fundit