3.8 C
Prizren
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Suharekë

Një person është arrestuar në Suharekë.

Arrestimi i tij është bërë me urdhër të organeve të drejtësisë.

“Në bazë të urdhëresës së gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Prishtinës”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ronaldo pranon ofertën e ekipit arab, paga e tij vjetore do të jetë mbi 200 milionë euro

Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo do të vazhdojë karrierën në Arabinë Saudite. “Daily Mail” ka raportuar të mërkurën se Ronaldo edhe zyrtarisht ka arritur marrëveshje...

Ish-presidenti rus e quan NATO-n ‘entitet kriminal’

NATO e dyfishoi të martën angazhimin e saj për ta përfshirë një ditë Ukrainën në radhët e saj, një premtim që disa zyrtarë dhe...

Lajmet e Fundit