16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Arsenali transferon White-n

Arsenali  është afër që ta transferojë Ben White-n, pasi oferta është pranuar nga Brightoni.

Topçinjtë kanë qenë në bisedime për javë të tëra në lidhje me transferimin e mundshëm të 23 vjeçarit, dhe dy oferta iu kishin refuzuar.

Megjithatë, negociatat duket se rezultuan me sukses pasi u pranua oferta prej 50 milionë funtesh për të riun.

Ishte kjo shumë që bindi bardh e kaltrit që ta lënë White-n që të largohet.

Më Shumë

Shitja e derivateve për 24 orët e ardhshme – çmimi i naftës dhe benzinës nuk ndryshon

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT), ka publikuar çmimet për shitjen e derivateve për 24 orët e fundit. Sipas vendimit, çmimi maksimal i lejuar...

Policia në Prizren ndalon një person të dënuar me një vit e 25 ditë burg

Me 23 shtator 2022, policia në Prizren ka ndaluar një person të kërkuar me urdhër arrest të gjykatës i cili me aktgjykim të plotfuqishëm...

Lajmet e Fundit