11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Banorët vendosën se çfarë do blejnë për javën në vazhdim dhe shpërndahen nëpër shtëpi

xhuli-arditi-3.5Banorët pas diskutimeve të gjata vendosën për listën përfundimtare të blerjeve. Ata kthehen në sallon. Lori ulet në vendin ku ishte Jona dhe bëjnë pak debat për mënyrën e të shprehurit dhe për komunikimin midis të dyjave. Mikela përgatit drekën për të gjithë banorët.

Në pjesën tjetër të shtëpisë ku janë kolltuqet e bardha Juliana me Arditin janë ulur afër dhe flasin me njeri-tjetrin. Juliana thotë që “Mezi pret të vi e premtja”, por ajo shpjegon që qëndrimi në shtëpi ka dhe pjesën pozitive dhe nëse del këtë javë nga shtëpia ajo del e fituar. Ajo i thotë Arditit se nëse ai dhe Nevila arrijnë në finale ajo do të ishte shumë e kënaqur.

Ndërsa për Arditin ajo mendon se ai “ka fituar imunitet në nominim”. Juliana dhe Arditi flasin për kujtimet që kanë me Jetmirin. Biseda vazhdon duke kujtuar spektaklin e një nate më përpara dhe Juliana shprehet se ajo do të kishte dashur të kishte pasur një vëlla.

Nevila, Lori dhe Jona janë të ulura në kuzhinë dhe Nevila e pyet Jonën

Më Shumë

Deshi të ndalonte hajdutët, vritet aktori i njohur amerikan!

Aktori i serialit televiziv “General Hospital” Johnny Wactor u qëllua për vdekje gjatë një grabitje në Los Anxhelos. Sipas policisë, 37-vjeçari kishte kapur në...

Plagosje dhe rrahje mes dy familjeve në Gjonaj të Prizrenit

Një konflikt mes dy familjeve ka përfunduar me rrahje dhe plagosje sot në fshatin Gjonaj të Prizrenit, raporton ekskluzivisht Gazeta Sinjali. Incidenti eskaloi nga një...

Lajmet e Fundit