1.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Bashkohen për Prizrenin

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka marr mbështetje nga Lista Guxo, për zgjedhjet e tetorit.

“Sot së bashku me deputetët Haxhi Avdyli, Arbër Rexhaj dhe zëvendësministrin Arsim Berisha, në zyret e Listës Guxo mirëpritëm zëvendëskryeministren Donika Gërvalla, ministrin Faton Peci dhe deputeten Jeta Statovci. Bashkë me kandidatët për Asamblenë Komunale biseduam për mobilizim për zgjedhjet lokale, për të bërë më shumë për Prizrenin”, shkruan Haskuka në Facebook.

Më Shumë

Apeli e kthen në rivendosje aktakuzën për rastin e 17 kg drogë në Prizren

Gjykata e Apelit e ka kthyer në rivendosje aktakuzën për rastin e 17 kg drogë në Prizren. Më 1 qershor 2022, gjatë kontrollit të automjetit...

Cristiano Ronaldo fiton 450 mijë euro nga ndjekësit e rremë në Instagram

Sipas një studimi të ri, Cristiano Ronaldo, po fiton 450 mijë euro për postim në Instagram nga ndjekësit e rremë. Portugezi u largua nga Manchester...

Lajmet e Fundit