15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Basketbollisti i Bashkimit ra pa ndjenja gjatë ndeshjes

Një ngjarje shqetësuese ka ndodhur sonte gjatë ndeshjes, Bashkimi – Golden Eagle Ylli, e vlefshme për Superligën e Kosovës në basketboll.

Basketbollisti i Bashkimit, Terrance Ferguson kishte probleme shëndetësore dhe ka rënë pa ndjenja në tokë.

Ekipet mjekësore kanë ndërhyrë, duke e larguar me barrelë nga palestra dhe janë duke i dhënë ndihmën e nevojshme mjekësore, kurse pritet të dërgohet në Spitalin e Prizrenit për ekzaminime shtesë.

Më Shumë

Sulmoi fizikisht fëmijën e fqinjit, policia arreston të dyshuarin në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person, pasi ka sulmuar fizikisht fëmijën e fqinjit. Rasti ka ndodhur të martën në ora 18:13...

Shyhrete Behluli viziton nënën për festën e Bajramit

Shyhrete Behluli është një emër shumë i dashur për të gjithë adhuruesit e muzikës folklorike. Dhe sot, për nder të festës së Fitër Bajramit, këngëtarja...

Lajmet e Fundit