3.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Bërtet në Prizren: “Poshtë Rama”… dhe arrestohet

Arrestohet ne PrizrenNjë person ka ofenduar Kryeministrin Rama gjatë qëndrimit të tij në Prizren, për mbledhjen e përbashkët mes dy qeverive. Ai është ndaluar nga policia, pasi ka thirrur: “Poshtë Rama”.

Ngjarja ka ndodhur jashtë hotelit ku po zhvillohej mbledhja e përbashkët mes dy vendeve, në cilën gjendeshin edhe kryeministrat Rama dhe Thaçi.

A1 Report ka fokusuar momentin e shoqërimit në polici të personit që ofendoi. Policia kosovare e ka shoqëruar për thyerje të rendit e sigurisë.

Më Shumë

Nicole Scherzinger tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza, gjatë pushimeve

Nicole Scherzinger tregoi figurën e saj të pabesueshme gjatë festës së saj të dytë të vitit, të shtunën, pasi nuk pati asnjë pushim në...

Selmanaj:Modeli qeverisës i LDK-së në Pejë duhet të bartet edhe në Prizren

Nënkryetari i LDK-së dhe njëherit kryetar i Pejës, Gazmend Muhaxheri, ka vizituar kryetarin e degës së kësaj partie në Prizren, Driton Selmanaj. “Diskutuam për mobilizim...

Lajmet e Fundit