14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Bie nga ballkoni i shtëpisë, ndërron jetë një femër në Prizren

Një femër ka rënë nga ballkoni i shtëpisë në Prizren.

Ajo është dërguar në Spitalin e Prizrenit, ku edhe ka ndërruar jetë.

“Viktima në rrethana të panjohura ka rënë nga ballkoni i shtëpisë dhe është dërguar në Spitalin e Prizrenit, ku dhe ka ndërruar jetë”, njofton PK.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prizren: Takohet Komisioni për Regjistrimin e Popullsisë, flasin për procesin që nis në shtator

Sot në Prizren u mbajt takimi i parë i Komisionit Komunal për Regjistrimin e Popullsisë, Ekonomive Familjare dhe Banesave, që do të fillojë si...

“Nuk kemi shenja të të pagjeturve”, në Rahovec përkujtohen masakrat e regjimit serb një ditë pas hyrjes së NATO-s

Rahoveci ka shënuar sot përvjetorin e masakrave të ndodhura në disa fshatra të saj. Në Brestoc në 24-vjetorin e tyre, u kujtuan 5 dëshmorët...

Babait

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit