25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

Bixhoz ilegal në Suharekë

Mbrëmë rreth orës 18:30 Policia ka bërë kontrollimin e lokalit dhe shtëpisë së një burri në fshatin Greikoc të Suharekës nën dyshimin se në lokal janë duke u zhvilluar lojëra të fatit dhe bixhoz i paligjshëm.

Sipas Policisë, gjatë kontrollit janë gjetur dhe sekuestruar një llaptop, një iphone dhe 11 copë fatura të lojës së fatit KENO.

Ndërkaq, i dyshuari është shoqëruar në polici dhe me rekomandim të prokurorit pas intervistimit është liruar, gjersa  rasti procedohet në procedurë të rregullt.

Rati është iniciuar si organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm.

Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!

#quality #contrucion #design #park

+383 44 128 112

www.renelualtahiri.com

Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje

Më Shumë

Mbi 19 mijë nxënës i nënshtrohen sot testit të maturës

Sot është ditë e rëndësishme për nxënësit e shkollave të mesme. 19 mijë e 200 prej tyre do të i nënshtrohen testit të maturës, ku...

Euro 2024 vjen sot me dy ndeshje

Euro 2024 vazhdon sot me ndeshjet e radhës. Për dallim nga ditët e tjera që janë zhvilluar nga tri ndeshje, në orarin e ditës së...

Lajmet e Fundit