21.8 C
Prizren
E martë, 6 Korrik, 2021

Burrat e famshëm që tradhëtuan gratë e tyre

1. Ben Affleck

Shpejt pasi aktori dhe Jennifer Garner konfirmuan divorcin, nisën thashethemet se Ben kishte një histori me dadon e shtëpisë, e cila më pas u pushua nga puna. Vetë Jennifer kohë më vonë e konfirmoi romancën e ish-bashkëshortit, por mohoi të ishte ky shkaku i divorcit nga Ben.

2. Jude Law

Historia e Laë me dadonë e fëmijëve të tij u bë titulli kryesor i lajmeve në 2005-ën. E fejuara e tij asokohe, Sienna Miller, teksa reflekton mbi eksperiencën e përjetuar e quan si “një nga momentet më sfiduese të jetës së saj.” “Janë 6 javë të plota nga ajo eksperiencë që unë s’i mbaj mend fare. As njerëzit që erdhën tek unë për darkë dhe për të më mbështetur s’i kujtoj. Kam qenë në shok gjatë gjithë kohës.” – kujton Miller.

3. Arnold Schwarzenegger

“Mund ta rrah veten sa të dua. Nuk do të ndryshoj dot asgjë nga situata. S’mund të kthehem pas.”- shprehet ai teksa pranon se ka patur një histori me punonjësen e shtëpi pas krahëve të ish-gruas, Maria Shriver.

4. Ethan Hawke

Pak vite pas divorcit me Uma Thurman, Ethan Haëke u martua me një nga ish-dadot e shtëpisë së tij. Kjo zgjoi spekulime të shumta rreth një romance të hershme me punonjësen e shtëpisë.

5. Robin Williams

Aktori u martua me dadon e familjes, 1 vit pasi u nda nga gruaja e tij e parë, Valerie Velardi. Kjo e fundit tregon se Robin ka patur disa histori gjatë martesës së tyre. “Ai i donte shumë gratë dhe unë e kuptoj këtë. E kuptoja dhe doja që ta ruante këtë lloj adhurimi, por në të njëjtën kohë e doja dhe që të kthehej në shtëpinë timë në mbrëmje.”

6. Mick Jagger

Përfaqësues të Mick Jagger i kanë mohuar thashethemet, por ish-dadoja e shtëpisë gjatë një interviste pranoi se ka bërë seks me Jagger në shtëpinë e tij ndërkohë që gruaja qëndronte në dhomën ngjitur. Pak kohë më vonë, ish-gruaja Jerry Hall i kërkoi divorcin dhe shkak ishte kjo tradhti!

7.Gavin Rossdale

Gëen Stefani, e pyetur në lidhje me thashethemet në lidhje me ish-bashkëshortin dhe tradhtinë e tij me dadon, u përgjigj: “Kënga “Used to Love You” u shkrua për atë eksperiencë. Kalova një periudhë të mbushur me inat, por kur bëra atë këngë sikur u çlirova dhe fala. E pranova që e doja dikur, por s’e doja më.”

Më Shumë

Vodhi para në një xhami të Prizrenit, dënohet me tri vite burgim

Gjykata Themelore në Prizren, Departamenti i Përgjithshëm, ka shpallur aktgjykim dënues, ndaj të akuzuarit  N.H., ai është dënuar me tri vite burgim për kryerjen...

Vëllezërit në Prizren rrahen mes vete për pronë

Dy vëllezër nga Prizreni janë rrahur mes vete, pas një mosmarrëveshje rreth një kontesti pronësor. Policia ka njoftuar se dy vëllezërit i kanë shkaktuar lëndime...

KEDS tregon se ku do të ketë ndërprerje të rrymës sot në Prizren

Kompania për Distribuimin e Energjisë Elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar se nesër do të kryhen punime për siguri të sistemit energjetik, derisa ka...

Vritet një shqiptar në Francë

Një person është vrarë mëngjesin e sotëm në Strasburg të Francës. Sipas raportimeve të mediave franceze, viktima është goditur me dy plumba në kokë dhe...

Rastet e para me variantin Delta të virusit në Kosovë, mobilizohen infektologët

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë para dy dite ka konfirmuar rastet e para me variantin Delta të SARS-CoV-2, pas testimit të mostrave në Institutin...

Rrahej në Malishevë, gruaja detyrohet të kthehet te familja e saj në Prizren

Në mbrëmjen që lamë pas në Malishevë është raportuar një rast i dhunës në familje, ku një person ka ushtruar dhunë të vazhdueshme psiqike...

Valon Syla: PDK -ja mund të rikthehet në Prizren

Gazetari Valon Syla, ka folur për lidershipin e ri të Partisë Demokratike të Kosovës, me në krye Memli Krasniqi, raporton Gazeta Blic. Syla pret nga...

Gruaja turke pretendon se është me vjetra në botë, festoi 119 vjetorin e lindjes

Një grua në Turqi pretendon të ketë festuar ditëlindjen e saj të 119 të dielën, gjë që do ta bënte atë personin më të...

Xherdan Shaqiri do të jetë kapiten kundër Spanjës

Kombëtarja e Zvicrës do të përballet sot me Spanjën në çerekfinale të Euro 2020. Pas një paraqitje të shkëlqyer kundër Francës, Zvicra do të jetë...

Minarja e një xhamie në Turqi përfshihet nga flakët, pasi goditet nga rrufeja

Minarja e një xhamie në Turqi është përfshirë nga flakët pasi vlerësohet të jetë goditur nga rrufeja. Sipas medieve turke, përcjell Telegrafi, i gjithë incidenti...

Shi e rrufe, moti për sot dhe nesër

Pas këtyre ditëve të nxehta dhe me vapë, vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ulët atmosferik. Këto masa të...

Pasuria e ministrit Hajrullah Çeku – deklarimet për vitin 2020 dhe 2021

Agjencia Kundër Korrupsionit ka filluar publikimin e regjistrave të deklarimit të pasurisë për zyrtarët e lartë publik për vitin 2021.   Hajrullah Çeku, ministër i Kulturës,...

Rivarroset në Malishevë 56-vjeçarja e cila ishte zhdukur që nga lufta

Sot në varrezat e fshatit Bubavec të Komunës së Malishevës, është rivarrosur Magbulle Morina e cila ishte zhdukur në kohën e periudhës së luftës...

Rita Ora tregon asetet nga Miami

Rita Ora ka treguar trupin e saj seksi në bikine të vogla derisa është parë duke xhiruar klipin e saj të ri në Miami Ajo...

PDK-ja kandidon Isni Kilajn për kryetar të Malishevës

Isni Kilaj do të jetë kandidat për kryetar të komunës së Malishevës nga radhët e PDK-së. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar vetë Kilaj. “E kam...

Çka do të ndodhë sot në Prizren

09:00Mbahet Samiti i Arsimit dhe Aftësimit Profesional – VET Sami. Merr pjesë kryeministri Albin Kurti. (Parku Inovativ, Prizren)     10:00Mbahet mbledhja e Komitetit për Politikë dhe Financa. (Shtëpia...

Lajmet e Fundit