12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Burri nga Prizreni e raporton gruan në polici, thotë se ia mori dy vajzat dhe iku jashtë vendit

Burri nga Prizreni e raporton gruan në polici, thotë se ia mori dy vajzat dhe iku jashtë vendit

Një burrë nga Prizreni ka raportuar në Polici se bashkëshortja e tij ia ka marr dy vajzat dhe dyshon se ka ikur jashtë shtetit, raporton Express.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se njësia përkatëse policore është duke e hetuar rastin.

“Prizren, 08.02.2021 – 08:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se bashkëshortja e tij e dyshuara femër kosovare ka marr dy vajzat e tij (njëra e mitur) dhe dyshon se ka ikur jashtë shtetit. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Më Shumë

Kaos në një shkollë tjetër në Serbi, arrestohet nxënësi pasi kërcënoi shokët dhe mësuesen me vrasje

Në një shkollë në komunën e Surcinit në Serbi gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një incident, pasi një nxënës kishte kërcënuar se do...

Rahovec: Policia e arreston një burrë për dhunë në familje

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë që dyshohet se pas në mosmarrëveshje ka ushtruar dhunë ndaj një gruaje në Rahovec. Sipas raportit 24 orësh,...

Lajmet e Fundit