25.8 C
Prizren
E hënë, 15 Gusht, 2022

Burri nga Prizreni ushtron dhunë psiqike dhe fizike ndaj bashkëshortes

Një grua nga Prizreni ka informuar policinë se bashkëshorti i saj në vazhdimësi po ushtron dhunë psikike dhe fizike, raporton PrizrenPress

Siç bën të ditur policia, palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit rasti ka shkruar në procedurë të rregullt.

“Prizren, 29.04.2022 – 15:15. Ankuesja femër kosovare ka informuar se në vazhdimësi bashkëshorti i saj, i dyshuari mashkull kosovar, ushtron dhunë psikike dhe fizike. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor./PrizrenPress.com

Më Shumë

Begaj të hënën në Kosovë, destinacioni i parë jashtë Shqipërisë si president

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj do qëndrojë për vizitë zyrtare në Kosovë, me rastin e fillimit të mandatit të tij. Begaj vjen të hënën në...

Berlusconi flet për një transferim të CR7 te Monza

Silvio Berlusconi u largua ditën e djeshme nga “U-Power Stadium” pas një disfate së Monzës së tij nga Torino dhe ka folur rreth provës...

Lajmet e Fundit