10.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Lirohen specat, kaq kushton kilogrami

Në Kosovë, por jo vetëm thuajse çdo produkt ka pësuar ngritje të madhe të çmimit.

Por rritja e çmimit të specave javë më parë deri në 8 euro kilogrami shkaktoi edhe një farë humori në rrjetet sociale.

Por tashmë çmimi i specave ka rënë dhe një kilogram mund të blihet me 1.60 centë.

Më Shumë

Rike Roçi i jep fund lidhjes: Mbaroi sapo dola

E ftuar në ‘Wake Up’ mëngjesin e sotëm ishte Rike Roçi, e cila është eliminuar së fundmi nga formati më i ndjekur ‘BBV3’. Ajo ka...

Mbi 2 mijë patentë shofer të konfiskuar për tre muaj: Mbi 5 mijë shoferëve u janë vendosur pikët negative

Policia e Kosovës ka njoftuar se përgjatë periudhës kohore Janar – Mars të vitit 2024, 2mijë e 223 shoferëve u është konfiskuar patentë shoferi. Derisa...

Lajmet e Fundit