0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Carmen Electra, 42-vjeçarja mahnitëse

carmen-galoreU bë e famshme në serialin Baywatch në fund të viteve ’90 dhe 16 vite më vonë, Carmen Electra kthehet me rroba banjoje duke treguar se format e saj aq të lakmueshme nuk kanë ndryshuar aspak me kohën.

Në një set fotografik për revistën ‘Galore’, 42-vjeçarja shfaqet me dy monokini që i nxjerrin në maksimum dekoltenë e bollshme.

Në intervistë, aktorja dhe modelja zbulon se e zë gjumi me televizor ndezur dhe se është e fiksuar pas Bob Marley e kulturës “reggae”.

Më Shumë

Një tjetër yll i ri brazilian afër transferimit në Evropë

Flamengo ka rënë dakord me Wolverhampton për transferimin e mesfushorit brazilian Joao Gomes në skuadrën e Premier League, sipas Globo. Wolves do të paguajë një...

Policia kërkon ndihmë për kapjen e këtyre tri grave, morën telefonin e huaj në një qendër tregtare në Prizren

Sektori i Hetimeve të Stacionit policor Prizren njofton se është duke zhvilluar hetime lidhur me veprën penale Vjedhje, që ka ndodhur me datë 29.12.2022 në...

Lajmet e Fundit