0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Një Barbie shumë seksi”

laceyNjë amerikane, e fiksuar pas operacioneve plastike, tha se do që t’i ngjajë kukullës së preferuar, Barbie.

Lacey Wildd i është nënshtruar 12 operacioneve vetëm për gjoksin dhe sërish nuk është e kënaqur.

Ajo do hyjë në thikë sërish dhe kjo është hera e 36-të në total, që ajo ndërhyn në trupin e saj.

“Dua të jemi si një Barbie e rritur, si një Barbie ekstrem,” thotë 46- vjeçarja.

Ajo e pranon se është një nga femrat më të njohura në botë për ndërhyrje plastike, por thotë se ndjehet mirë, pasi është seksi.

Më Shumë

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës. Lajmin për Front Online e...

Mbi 21 vjet burgim burrit që vrau vëllain për bagëti në Rahovec

Me 21 vjet e 6 muaj është dënuar J.G. i akuzuar për vrasjen e vëllait të tij në Rahovec pas një mosmarrëveshjeje rreth disa...

Lajmet e Fundit