9.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Daja: Presim ndeshje më të vështirë se ajo në Turqi

Skuadra e Ballkanit nesër e zhvillon ndeshjen kthyese kundër Sivassporit në kuadër të Ligës së Konferencës.

Trajneri Ilir Daja pret një ndeshje më të vështirë se ajo që u zhvillua një javë më parë në Turqi.

“Presim të jetë një ndeshje akoma më e vështirë sesa në Turqi. Ata vijnë nga një fitore si vendas në kampionat. Ata kërkojnë revanshin ndaj nesh. Neve na bën më të fortë për shkak të se Sivasspori dhe ekipet tjera në grup kanë më shumë eksperiencë”, ka thënë Daja.

Më Shumë

Marina Vjollca rikthehet në ekran për dashurinë e vjetër! Ja ku do ta shohim!

Moderatorja e njohur Marina Vjollca do të rikthehet së shpejti në ekran. Marina pas pauzës në Tv, do të kthehet si moderatore sportive në...

Kërkohet ndihmë për shërimin e 18-vjeçarit, Argjend Jonuzaj nga Prizreni

Argjend Jonuzaj nga Komuna e Prizrenit ka nevojë për ndihmën tuaj. 18-vjeçari është diagostifikuar me Leukemi, trajtimi i kësaj sëmundje i cili bëhet vetëm jashtë...

Lajmet e Fundit