12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Demi Rose “djeg” Instagramin, shfaqet e veshur me një fustan të bardhë seksi

Blogerja e famshme, Demi Rose, ka publikuar disa fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram, duke veshur një fustan të bardhë tërheqës.

Fotografitë janë bërë virale në rrjetet sociale, dhe kanë bërë që shumë ndjekës të komentojnë për paraqitjen e saj të jashtëzakonshme.

Demi Rose është e njohur për paraqitjet e saj tërheqëse në media sociale, dhe këto fotografi të reja nuk kanë qenë një përjashtim.

Më Shumë

Goditet motoçiklisti në Prizren

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Rr. Wesli Clark, Prizren 26.03.2023 – 14:44.Ka ndodhë një aksident trafiku me...

Arrestohen dy persona në Prizren, penguan policët në detyrë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy person në Prizren, pasi që dyshohen se kanë penguar zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrave. Rr. Traziti i Ri,...

Lajmet e Fundit