-1.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Dërgohet pa shenja jete një person në emergjencën e Malishevës

Malishevë- Policia e Kosovës (PK) njofton se një person është dërguar pa shenja jete në emergjencën e Malishevës, nga familjarët e tij.

Lajmi u bë i ditur përmes raportit 24 oësh të policisë, ku thuhet se rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23:40, ndërsa vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor, raporton “Betimi për Drejtësi“.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit, trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Bëhet e ditur se rasti po trajtohet si “Hetim i vdekjes”.

Më Shumë

Ballkani kërkon fitoren në ‘Air Albania’

Ballkani do të luajë këtë të enjte një sfidë shumë të vështirë në fushë dhe shumë domethënëse për vazhdimësinë e skuadrës në UEFA Europa...

Veseli u tha vizitorëve të mos iu afrohen dëshmitarëve, mbrojtja thotë se prokuroria e fshehu këtë deklaratë

Mbrojtja e Kadri Veselit ka kundërshtuar fort pretendimet e prokurorisë rreth bisedave të përgjuara në Qendrën e Paraburgimit në Hagë, duke thënë se bisedat...

Lajmet e Fundit