22.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Ditëlindje në karantinë, Grezdën e “ngushëllon” Oriola Marashi

Ditë e veçantë për Eros Grezda, sulmuesin anësor të Osijek. Gjakovari feston ditëlindjen e 25-të sot dhe urimet për të janë të shumta. Futbollisti, i cili ka veshur edhe fanellën e kombëtares, po e feston këtë ditë në karantinë, por nuk duhet të qahet shumë.

Ai jeton në një shtëpi me të gjithë kushtet dhe në shoqërinë e duhur. Modelja Oriola Marashi mendohet se është së bashku me të. Ajo ia ka uruar ditëlindjen Erosit përmes rrjeteve sociale, edhe pse mundohet ta fshehë.

Gjithsesi, torta që ajo ka postuar, është e njëjta me atë që ka hedhur edhe Grezda në Instagram, çka nuk lë të dyshohet për lidhjen mes futbollistit dhe modeles seksi.

Më Shumë

Zyba lë Ballkanin, shkon te Slovan Liberec

Qëndrim Zyba nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Ballkanit. Skuadra nga Suhareka ka njoftuar se mesfushori  do ta vazhdojë karrierën e tij në Çeki...

Moti sot: Me diell, temperaturat deri në 33 gradë Celsius

Instituti Hidrometerologjik i Kosovës, ka njoftuar se edhe e marta do të jetë goxha ditë e nxehtë. Sipas IHMK-së, moti do të jetë me diell...

Lajmet e Fundit