17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Dy persona rrihen mes vete në Rahovec, arrestohen

Në Rahovec, janë arrestuar dy persona pasi që të njëjtit janë rrahur në mes vete, raporton “PrizrenPress”.

Sipas Policisë, të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ish-drejtori i CIA-s: SHBA-të dhe aleatët do të shkatërronin trupat ruse dhe do të fundosnin flotën e saj të Detit të Zi – nëse...

Një ish-drejtor i CIA-s paralajmëroi se SHBA-ja dhe aleatët e NATO-s do të shkatërronin forcat ruse nëse presidenti rus Vladimir Putin përdor armë bërthamore...

Bashkimi i kthehet fitores, duke mposhtur Rahovecin

Pas dy humbjeve radhazi, Bashkimi i është kthyer fitores duke e mposhtur Rahovecin me 84-79, për të regjistruar fitoren e dytë sezonale. Vreshtarët kanë qenë më të mirë gjatë...

Lajmet e Fundit