21.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Dy persona sulmojnë fizikisht dy të tjerë në Rahovec, arrestohen

Në Rahovec, janë arrestuar dy persona pasi të njëjtit kanë sulmuar fizikisht dy te tjerë të cilët kanë pësuar lëndime trupore, raporton PrizrenPress.

Rasti ka ndodhur në rrugën Tranzit, dje në ora 10:36.

Sipas Policisë, dy viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor ndërsa dy të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kurthet e Asociacionit për funksionalitetin e shtetit të Kosovës

Valon Murati Arsyetimet se asociacioni i cili nuk ka kompetenca ekzekutive dhe është në përputhje me kushtetutën nuk është i dëmshëm, më së paku thënë...

Muhamed Thaqi, trajner i Rahovecit

Muhamed Thaqi do të jetë në krye të klubit të basketbollit, Rahoveci për sezonin e ri në Superligën e Kosovës. Thaqi është zyrtarizuar të shtunën...

Lajmet e Fundit