20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Dy të vdekur nga Covid-19 në Prizren

Në 1752 ka shkuar numri i vdekjeve si pasojë e COVID-19 në Kosovë.

Vetëm të shtunën janë regjistruar tetë vdekje. bëhet fjalë për dy raste nga Podujeva (93, 79 vjeç), dy nga Prizreni (67, 61 vjeç) dhe nga një nga Mitrovica (79 vjeç), Peja (70 vjeç), Vitia (75 vjeç) dhe Vushtrria (75 vjeç).

Më Shumë

Vdes gruaja që qëndroi 22 vite në gjendje koma nga plagët e pësuara në një sulm në Jerusalem

Një grua amerikano-izraelite ka vdekur pas 22 vitesh në gjendje kome nga plagët e pësuara në një sulm vetëvrasës palestinez në një restorant picash...

PSG futet në garë për mbrojtësin e Arsenal-it

Paris Saint-Germain është futur në garë për transferimin e mbrojtësin të Arsenal-it, William Saliba-n. Qendërmbrojtësi francez ka qenë një nga lojtarët më të rëndësishëm në...

Lajmet e Fundit