17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Edhe sonte përballje interesante në Champions League

E mërkura do të sjell përballje mjaft interesante në Champions League.

Ndeshjet më interesante do të zhvillohet në “Giuseppe Meazza”, në mes të Interit dhe Bayern Munchen dhe në stadiumin “Diego Armando Maradona” ku do të luajnë Napoli dhe Liverpool.

Shumica e ndeshjeve fillojnë nga ora 21:00 ndërkaq dy ndeshje fillojnë nga ora 18:45, ajo në mes të Ajaxit dhe Rangersit dhe Eintrachtit të Frankfurtit dhe Sportingut të Lisbonës.

Ndeshjet e së mërkurës në Champions:

Ajax – Rangers

Eintracht Frankfurt – Sporting Lisbona

At. Madrid – Porto

Barcelona – Plzen

Club Brugge – Bayer Leverkusen

Tottenham – Marseille

Napoli – Liverpool

Inter – Bayern Munchen

Më Shumë

Policia në Prizren ndalon një person të dënuar me një vit e 25 ditë burg

Me 23 shtator 2022, policia në Prizren ka ndaluar një person të kërkuar me urdhër arrest të gjykatës i cili me aktgjykim të plotfuqishëm...

SBASHK pyet grevistët: A fillojmë mësimin nga 3 tetori deri në janar?

Me një letër të hapur, Këshilli Grevist i SBASHK-ut, u është drejtuar të gjithë mësimdhënësve të Kosovës. Në këtë letër, ky Këshill deklaron se...

Lajmet e Fundit