1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Ermali dhe 2Ton vijnë me ‘emocion’

Ermali-2TonE në këto ditë të nxehta vere, yjet e estradës sonë nuk kanë të ndalur. Ermal Fejzullahu dhe reperi 2Ton kanë sjellë bashkëpunimin e tyre që titullohet “Emocion”.

Muzika e kanë bërë Zzap&Chriss, ndërsa vet këngëtarët e kanë bërë vijën melodike të saj.

Videoklipi është realizuar nga “Imagine Films”.

Më Shumë

Mesazhi i eurodeputetëve për Serbinë: Nëse s’e pranoni marrëveshjen me Kosovën, do të bëheni si Irani i Evropës

Deputetët e Parlamentit Evropian ua kanë bërë të qartë homologëve të tyre në Parlamentin e Serbisë se çfarë mund të ndodhë nëse Serbia nuk...

DOKUMENTI/ Si jepej leja për ushtrim prostitucioni gjatë Mbretërisë Shqiptare

Arkiva Shqip ka publikuar një dokument që tregon se si ushtrohej prostitucioni gjatë mbretërisë. Fillesat e prostitucionit në vend datojnë që në vitin 1910...

Lajmet e Fundit