-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Mbulohet Jessica Alba

Jessica Alba mbulohetJessica Alba ka mbuluar kokën me shami derisa ka vizituar ambiente të ndryshme në Turqi. Ylli 33 vjeçar po viziton këtë shtet derisa dy vajzar e saj, Haven dhe Holon i ka lënë me bashkëshortin e saj në shtëpi.

Në fotografitë që ka publikuar në rrjetet sociale, duket se ajo ka shijuar ushqimin turk dhe i ka pëlqyer shumë ky vend. E më e veçanta për të duket se ishte kafeja turke.

Më Shumë

Lajmet e Fundit