14.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Fadil Kryeziu uron Haxhi Avdylin

fadil kryeziu ldkIsh-nënkryetari i LDK-së në Prizren, Fadil Kryeziu, pas disa vitesh të larimit, ka vizituar ‘shtëpinë e tij të vjetër’ të partisë.

Ai bashkë me ish-deputeten e LDK-së Nurishahe Hulaj, Sejran Abdushi dhe Islam Bajrami,kanë uruar kryetarin e ri të LDK-së në Prizren, Haxhi Avdylin.

“Në këtë takim u pajtuam për bashkëpunim”, njofton Haxhi Avdyli në Facebook. /PrizrenPress.com/
.

Më Shumë

Shqyrtohet vendimi i qeverisë për masat në furnizim me energji

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti sot do të mbajë mbledhje. Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi i Vendimit të Qeverisë për zgjatjen...

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Policia ka arrestuar një person të kërkuar në Prizren. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. “Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata,...

Lajmet e Fundit