15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Fansat kritikojnë Megi Pojanin për fotot super “hot”

Padyshim që Megi Pojani është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Në porfilin e saj në “Instagram” ka foto nga më të ndryshmet, ku shumica prej tyre janë shumë provokuese dhe “hot”.

E kështu janë edhe pozat e fundit që ka ndarë me ndjekësit e saj. Ajo shfaqet së bashku me motrën, teksa shijojnë rrezet e diellit në plazh.

Në fotot në fjalë, dy bukuroshet shfaqen super seksi me bikini, ku ekspozojnë format bombastike trupore.

Teksa shumë ndjekës i kanë pëlqyer këto poza shumë të nxehta, ka edhe nga ata që i kritikojnë. “Ju prezantojmë me faqen më të re të pornos”, i shkruan një ndjekës. Ndërsa një tjetër i komenton që më mirë të pastrojnë mbeturinat përreth se sa të bëjnë të tilla foto.

“Ju prezantojmë me faqen më të re të pornos”,

“Ju prezantojmë me faqen më të re të pornos”,

“Ju prezantojmë me faqen më të re të pornos”,

“Ju prezantojmë me faqen më të re të pornos”,

“Ju prezantojmë me faqen më të re të pornos”,

Më Shumë

KEDS-i: Lahuni nga dy veta, kurseni rrymën

Zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala,ka folur rreth situatës së krizës energjetike duke dhënë një propozim për të kursyer energjinë elektrike në kohë krize. Për të kursyer energjinë, Buzhala thotë...

Goditen katër raste të transportimit të emigrantëve të paligjshëm drejt Kosovës

Shërbimet policore të Drejtorisë Vendore të Kufirit dhe Migracionit Kukës, në bashkëpunim me shërbimet e Drejtorisë Vendore të Policisë Kukës, në zbatim të planit...

Lajmet e Fundit