18.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Festa Çoçaj zbulon sekretin e saj: Desh më lëshoi zemra para Robert Berishës

Moderatorja e njohur, Festa Çoçaj, ka zbuluar së fundmi se përballë cilit të ftuar në emisionin e saj, është emocionuar shumë.

Ndonëse ka pasur shumë personazhe të njohur në emisionin e saj “Express Rozë”, duket se i ftuari i parë fare, Robert Berisha, e ka bërë që të përjetojë emocione të forta.

“Në puntatën e parë kam pasur fatin të kem të ftuar Robert Berishën që është shumë i dashur, por sekreti është se ka qenë zemra duke më dalë nga vendi. Më ka rrahur zemra shumë dhe jam skuqur nga mundimi. Nëse e shikoni intervistën mund të vihet re kjo gjë. Dhe sekreti tjetër është që nuk hyj ta shikoj atë intervistë”, tha Festa teksa ishte e ftuar në emisionin “Glamour Zone”.

Moderatorja seksi shtoi madje se atë moment do e mbajë mend gjithmonë.

 

Më Shumë

Haaland paralajmëron Interin: City me bleu për tripletën

Erling Haaland e ka shijuar në maksimum sezonin e parë në Angli, dhe këtë e dëshmojnë numrat e tij. Haaland, ka pasur një sezon të...

Thaçi vjen në Kosovë (FOTO)

Ish-presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, gjendet në Kosovë. Klankosova.tv mëson se arsyeja e ardhjes së tij është për ta vizituar nënën e tij, e cila...

Lajmet e Fundit