18.8 C
Prizren
E hënë, 2 Tetor, 2023

Festa Qoqaj me pushime në Itali, provokon me këtë veprim

Festa Qoqaj dhe i dashuri i saj Bonart Ajvazi kanë nisur pushimet. Prezantuesja kosovare ka zgjedhur Italinë për të kaluar disa ditë pushim.

Bashkë me Bonartin, menaxherin e Yll Limanit, Festa ka sjellur imazhet e para nga bregdeti.

Një ngrehje e bikineve është provokimi i parë që bukuroshja ka sjellur nga bregdeti.

Arrestohet personi i kërkuar në Malësi të Re të Prizrenit

I kërkuar A. A. është arrestuar sot në fshatin Malësi e Re të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. “Pas arrestimit dhe...

Arrestohen tre person të kërkuar në Prizren

Tre person janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës. Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit, shkruan ‘PrizrenPress’  Malësi e Re-Prizren...

Lirikë stine

Lajmet e Fundit