28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Fotoja super-seksi e Olta Gixharit

Olta GixhariAktorja Olta Gixhari po gezon një super formë fizike.

Olta ka postuar disa foto mjaftë seksi në profilin e saj në Instagram.

Në këtë foto aktorja shfaqet me veshje të brendshme “të ndezura” të cilat duket se i ka mbushur më së miri.

Më Shumë

Anulohet konkursi për gradimin në gradë të rreshterit

Policia e Kosovës njoftoi se ka marrë vendim të eliminojë konkursin për gradim në gradë ne rreshterit, që ishte shpallur më 12 shkurt të...

Sa banorë i ka Komuna e Prizrenit, ASK tregon numrin

Agjencia e Statistikave të Kosovës ka publikuar sot rezultatet e regjistrimit të popullsië, ekonomive familjare dhe banesave. Sipas të dhënave preliminare, Kosova ka 1...

Lajmet e Fundit