14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Fox: Puthja me Shia, më e mira e ekranit

Megan Fox-Shia LaBeoufMegan Fox ka zbuluar se puthjen më e mirë para kamerave e ka shijuar me Shia LaBeouf.

Aktorja e filmit “Teenage Mutant Ninja Turtles”, e cila ka bashkuar buzët me yje si Adam Scott dhe Amanda Seyfried në të kaluarën, më së shumti është kënaqur duke puthur 28-vjeçarin Shia derisa ata kishin xhiruar filmin “The Transformers” në vitin 2009.

E pyetur nga E! News se cila është puthja e saj e preferuar nga ekrani, ajo është përgjigjur pa hezitim: “Shia LaBeouf”.

Megjithatë Megan thotë se është e lumtur me martesën e saj me Brian Austin Green me të cvilin ka dy fëmijë, Noah, 22 muajshe, dhe Bodhi, pesë muajsh.

Më Shumë

Rrahja e 37-vjeçarit në Prizren, arrestohet i dyshuari i dytë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar personi i dytë për një rast të lëndimit trupor që ka ndodhur më 23 mars në...

MPB thotë se nga java tjetër do të furnizohen me material shtesë për dokumentet personale

Në fillim të muajit prill, në Ministrinë e Punëve të Brendshme (MPB) do të arrijë kontingjenti i ri me material shtesë për furnizimin me...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit