11.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Dragana: Kam gjoks më të bukur se Kardashian (Foto)

Dragana SpasovskaFemra seksi nga Maqedonia ka krahasuar veten me yllin e famshëm në botë Kim Kardashian, Dragana Spasovska ka provuar edhe një herë se nuk e ka problem për të treguar gjoksin se ka më të bukur se Kardashiani.

“Tashmë jam mësuar të më thoni se unë dukem si Kim Karashiani dhe të jem e sinqertë ajo më pëlqen. Megjithatë, unë jam e kënaqur që nuk kam prapanicë si të saj, dhe mendoj se gjoksi im duket shumë më i bukur se sa i Kardashianit”, tha modelja maqedonase, Spasovska për Telegraf.mk.

Dragana Spasovska2Dragana Spasovska1

Më Shumë

24 vjet nga masakra e familjes Berisha në Suharekë

24 vjet më parë, forcat serbe, fillimisht kishin shtënë me armë zjarri në drejtim të rreth 50 anëtarëve të familjes Berisha në Suharekë e...

Bien temperaturat, sot mot i vranët dhe me shi

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta...

Babait

Lajmet e Fundit