15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Françeska Jaçe zbulon kush ia paguan pushimet

Modelja Françeska Jaçe ishte e ftuar mbrëmë në “Top Arena” dhe si asnjëherë më parë ka treguar se kush ia sponsorizon pushimet.

Jaçe ka thënë se pushimet ia sponsorizon të gjitha agjencia e udhëtimeve që ajo ka.

Pyetje: Përveçse ke një agjenci udhëtimesh, ti shkon sa në Dubai, sa në Miami, kush i sponsorizon këto?

Françeska Jaçe: Sigurisht që agjencia e udhëtimeve. Plus që ti e di ne që jemi influencer në instagram, nëse dërgojmë një e-mail disa bonuse mund t’i kemi të paktën në diskount, ose hotelin gratis. Pastaj çik familja, çik nga udhëtimi, çik nga vetja do harxhojmë pak më shumë seç e kishim planifikuar.

Sa në Dubai, sa në Miami/ Françeska Jaçe zbulon kush ia

Sa në Dubai, sa në Miami/ Françeska Jaçe zbulon kush ia

Sa në Dubai, sa në Miami/ Françeska Jaçe zbulon kush ia

Më Shumë

Rasti i Astrit Deharit, MD-ja pezullon kryeinspektorin Ylber Topalli

 Ministria e Drejtësisë ka njoftuar se ka pezulluar nga puna kryeinspektorin e Inspektoratit të Kosovës, Ylber Topalli, në lidhje me rastin e vdekjes së...

Në pritje të vendimit për 30 për qindëshin, vlera e Trustit bie

Në kohën kur tërheqja e parave nga Fondi i Kursimeve Pensionale të Kosovës është sërish në diskutim, vlera e këtij fondi është më e...

Lajmet e Fundit