-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Georgina kritikon ashpër trajnerin e Portugalisë pasi la në stol Ronaldon

Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodríguez, ka reaguar ashpër ndaj trajnerit të Portugalisë, Fernado Sattos, i cili e la në stol atë në ndeshjen kundër Marokos.

Portugalia u mposht me rezultat 1-0 duke u eliminuar nga Kampionati Botëror
“Sot shoku dhe trajneri juaj vendosën keq . Ai shoku për të cilin keni kaq shumë fjalë admirimi dhe respekti. I njëjti që kur hyre në lojë, pa se si gjithçka ndryshoi, por ishte shumë vonë Nuk mund të nënvlerësosh lojtarin më të mirë në botë, armën tënde më të fuqishme. Nuk mund të ngrihesh për dikë që nuk e meriton as atë. Jeta na jep mësime. Sot nuk kemi humbur, ne. kam mësuar. @Cristiano. Të admirojmë”, ka shkruar Rodriguez.

Më Shumë

Lajmet e Fundit