2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Gjuajtje me armë zjarri në drejtim të një shtëpie në Atmaxhë të Prizrenit

Policia në Prizren është gjuajtje me armë zjarri në drejtim të një shtëpie në fshatin Atmaxhë .

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar pesë gëzhoja si prova materiale, shkruan PrizrenPress.

Asociation “Loyola-Gymnasium” shpall konkurs për një mësimdhënës/e për lëndët filozofi, sociologji dhe psikologji

Atmaxhë, Prizren 13.11.2023 – 01:45. Njësitet policore pas pranimit të informatës për të shtëna me armë zjarri, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë takuar ankuesin i cili ka deklaruar se nga të shtëna me armë zjarri nga persona të panjohur, i është dëmtuar dera e oborrit. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar 5-gëzhoja si prova materiale. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Todt për gjendjen e Schumacherit: Është pjesë e familjes time, e takoj rregullisht

Po  bëhen gati 10 vjet nga aksidenti me ski i Michael Schumacher, 7 herë kampionit të botës në Formula 1 dhe në gjithnjë këto...

Parashikimi i motit për sot, priten reshje shiu e bore

Sot parashikohet të mbajë mot i vranët dhe pritet kohë pas kohe të ketë reshje lokale shiu dhe bore. Reshjet në formë të borës më...

Lajmet e Fundit