18.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Goditet me veturë zyrtari policor në Prizren

Një person është arrestuar, pasi dyshohet se e ka goditur me veturë një zyrtar policor.

Rasti ka ndodhur të marten në Prizren rreth orës 12:35.

Kliko videon

https://www.facebook.com/watch?v=1403485973666631

Arsyeja që ka çuar deri tek kjo ngjarja nuk është bërë e ditur në raportin 24 orësh.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Zyrtare: Thiago Motta, trajneri i ri i Juventusit

Juventusi ka emëruar zyrtarisht Thiago Mottan si trajnerin e tyre të ri, pas sukeseve që italo-brazilini kishte me Bolognan, duke i dërguar në Ligën...

Sot nis Euro 2024

Sot nis Europiani i 17, emocione që do të përcillen për 1 muaj në Tv Klan, deri në finalen e 14 Korrikut, që do...

Lajmet e Fundit