10.8 C
Prizren
E martë, 6 Dhjetor, 2022

Hajnat vjedhin para, stoli ari dhe koleksion të orëve nga një shtëpi në Prizren

Një qytetar nga Prizreni ka njoftuar se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij me forcë nga dritarja dhe kanë vjedh para të gatshme, stoli ari dhe koleksion të orëve, raporton PrizrenPress

Në vend ngjarje kanë dal njësitet përkatëse per hetimin e rastit.

Rasti ka ndodhur dje në rrugën “Sali Saramati”, rreth orës 23:30./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kryetari i SBASHK-ut: Kontrata kolektive është valide, MASHT-i nuk mund ta shkëpus njëanshëm

Ministria e Arsimit Shkencës dhe Teknologjisë, ka njoftuar Sindikatën e Bashkuar të Arsimit, ditë më parë se nuk do të vazhdojë me zbatimin e...

Rrahje për pronë në një familje në Prizren: Vëllai i madh e bën për spital vëllain e vogël

Një person dyshohet se ka sulmuar fizikisht vëllain e tij më të ri në moshë në Prizren. Ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti...

Lajmet e Fundit