12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Hajnat vjedhin stoli ari në Zhur të Prizrenit

Një vjedhje ka ndodhur në fshatin Zhur të Prizrenit.

Hajnat kanë vjedhur stoli ari në një shtëpi të këtij fshati.

Njoftimi i policisë

Me 29.1t.2t22 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e shtëpisë së tij (katin e dytë) dhe nga aty kanë vjedhur një sasi stoli ari, rasti vazhdon të hetohet.

Më Shumë

Katër vite pa aktorin Rikard Ljarja

Aktori Rikard Ljarja lindi më 1 prill 1943 në Shkodër. Në vitin 1960 mbaroi maturën dhe në vitin 1965 u diplomua në Shkollën e...

Bëhen të ditura terminet për ndeshjet e dyta të gjysmëfinaleve të playoffit

Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) ka publikuar sot në faqen zyrtare të saj terminet e ndeshjeve të dyta të serive gjysmëfinale të playoffit. Peja, që...

Lajmet e Fundit