11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Haskuka në konakun e dy kandidatëve për Kuvend të Prizrenit

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, në kuadër të parafushatës zgjedhore, ka vizituar konakun e shtëpisë së dy kandidatëve për Kuvend.

Ai, qëndroi në shtëpinë e kandidatit të LVV-së për Kuvend të Prizrenit, Ilir Gashi dhe kandidatit të Listës Guxo, Petrit Hoxha.

“Sot, kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, së bashku me bashkëpunëtorët e tij, na nderuan me vizitën në familjen tonë”, shkruan Gashi.

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe njerëz në këmbë

Edhe kandidati tjetër për Kuvend, Petrit Hoxha, është shprehur i nderuar me vizitën e Haskukës.

“Kisha nderin të kisha mysafir në shtëpinë time kryetarin e Prizrenit Mytaher Haskuka si dhe deputetët Haxhin,Jetmire,Artan dhe Arberin”.

“Faleminderit të gjithëve që morrën pjesë dhe më dhanë mbështetje edhe për një mandat”./PrizrenPress.com/

Mund të jetë një imazh i një ose më shumë persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

Më Shumë

Moti sot kryesisht me diell, temperaturat deri në 21 gradë Celsius

Të enjten mbi Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diell. Vranësira të pakta parashihen rreth relievit malor. Sipas Institutit Hidrometerologjik të Kosovës temperaturat do të...

Gjykata e dënon avokatin Esat Gutaj me 500 euro gjobë për mungesën në seancë,

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të martën, gjykatësja Raima Elezi ka dënuar me 500 euro gjobë, avokatin Esat Gutaj, se nuk ka respektuar ftesën...

Lajmet e Fundit