2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Hedhet shorti për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës

Të premten në lokalet e Federatës së Futbollit të Kosovës është bërë tërheqja e shortit për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës në futboll.

Në bazë të shortit, në rrethin e dytë do të takohen:

KEK-u – Prizreni

Behari – Shkëndija

Opoja kalon pa lojë në rrethin e tretë.

Ndeshjet zhvillohen të mërkurën më 19 tetor, duke filluar nga ora 13:00.

Më Shumë

Gruaja nga Prizreni raporton se kunati e kërcënoi se do t’ia lëndonte fëmijët

Një grua nga Prizreni ka raportuar në Polici se kunati i saj i shkakton vazhdimisht dhunë psikike dhe se të premten e ka kanosur...

Kurti: Targat janë teknike, por pasojat janë më shumë se politike

Kryeministri Kosovës, Albin Kurti, sot para deputetëve në Kuvendit të Kosovës, ka folur për dakordinimin e djeshëm në Bruksel, ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, rreth...

Lajmet e Fundit