22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Helmohet gruaja e Mustafa Sandal, Emina Jahovic

Emina Jahovic-kengetareEmina Jahovic është shtrirë në spital për shkak të helmimit në lukth.

Këngëtarja e njohur me origjinë boshnjake Emina Jahovic njëherit edhe bashkëshortja e pop yllit turk Mustafa Sandal është shtrirë në spital për shkak të helmimit në lukth që e ka përjetuar dje.

Lajmin e bën të ditur vet këngëtarja përmes një fotoje të postuar në Instagram.

Më Shumë

Litani e këputur nga rrufetë

Enver Sulaj Në qiellin me re Harta duket e copëtuar Si rrëfimi i harruar. Ulpianë, Ta pashë shtatin e lashtë Gurët si gjurmë loti e litani e këputur nga rrufetë. Kur t'i...

Fatmir Limaj nderohet në Parlamentin e Shqipërisë

Kryetari i NISMA Socialdemokrate, Fatmir Limaj, së bashku me kryetarin e Komunës së Malishevës, Ekrem Kastrati dhe anëtaren e kryesisë së Nismës, Xhevahire Izmaku,...

Lajmet e Fundit