16.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Hidhet nga kati i katërt i banesës, ndërron jetë gazetari Kastriot Myftaraj

Gazetari Kastriot Myftaraj është hedhur nga kati i katërt i banesës duke i dhënë fund jetës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen ‘Ali Demi’ në kryeqytet.

“Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M., 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më Shumë

Momenti i aksidentit në Rogovë të Hasit – VIDEO

Një aksident me fatalitet ka ndodhur sot në rrugën Gjakovë – Prizren, përkatësisht në fshatin Rogovë. Nga pamjet e publikuara në Facebook, shihet përplasja e...

Aksioni kundër parave false në Prizren: Shkon në 2700 euro vlera e monedhave metalike të sekuestruara

Një aksion i Njësisë Rajonale për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit në Prizren kundër parave false, i zhvilluar gjatë ditës së djeshme rezultoi...

Lajmet e Fundit