15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

Hidhet shorti për Kupën e Kosovës, ky është çifti i vetëm i rrethit të tretë

Sot në ambientet e FFK-së është hedhur shorti për rrethin e tretë të Kupës së Kosovës.

Çifti i vetëm i këtij raundit është mes Opojës dhe Prizrenit.

Behari ka kaluar tutje pa ndeshje, ndërsa bashkë me fituesin e duelit Opoja-Prizreni do të shortohen bashkë me ekipet e Ligës së Parë dhe Superligës në rrethin e katërt.

Këto ndeshje luhen me 17 dhe 17 nëntor.

Më Shumë

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri i saj 30 vjet më i ri

Madonna është ndarë nga i dashuri i saj 35 vite më i ri. Kështu bëjnë të ditur mediat e huaja, gjersa thonë se kjo ndodhur...

Kuvendi miraton edhe marrëveshjen për banim social, PDK s’merr pjesë në votim

Kuvendi i Kosovës ka arritur të kalojë edhe marrëveshjen për banimin social adekuat. Kjo marrëveshje kaloi me 80 vota për, derisa në votim nuk...

Lajmet e Fundit