1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Hoxhë Irfan Salihu për femrat e virgjëra, mjaltin, qumështin, arin dhe venën në Xhenet (Video)

Hoxhe IfraniHoxhë Irfan Salihu, i cili para disa muajsh kishte bërë një deklaratë skandaloze për femrat e për të cilën ishte diskutuar edhe në Parlamentin e Kosovës, në një ligjëratë të postuar në YouTube ka folur gjerë e gjatë për botën e përtejme ose siç e quan ai xhenetin.

Mbi këtë temë ai flet si një ekspert, duke dhënë hollësi se çka përfiton ai që shkon në xhenet.

Sipas tij, secilit mysliman Zoti i falë dy femra të bukura, të cilat do të administrohen nga bashkëshortja që e kemi në këtë jetë, ndërsa ata që vdesin si ‘muxhahid’ i presin 72 bukuroshe që po ashtu komandohen nga gruaja që e kemi në këtë botë.

Të gjitha këto bukuroshe janë të virgjëra. E veçanta sipas specialistit Irfan Salihu është se ato asnjëherë nuk e humbin virgjërinë dhe çdo herë me to është sikur hera e parë.

Hoxhë Salihu, pos temës së femrave të cilës i përkushtohet më së shumti, në predikimin e tij flet edhe për të mirat materiale që na presin andej.

Përmend gota të arta, tekstilin më cilësorë për veshje, mjaltin që rrjedh, qumështin si lumë, shkruan Express.

E ajo që është më interesante Hoxha thotë se atje si lumi do të rrjedhë edhe vera – diçka është rreptësisht e ndalë për myslimanët në këtë botë.

 

Më Shumë

Moti sot me vranësira dhe me intervale me diell

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell. Sipas Meteo Kosova, era do të fryjë nga juglindja, e cila...

Nicole Scherzinger tregon figurën e saj të pabesueshme me bikini të zeza, gjatë pushimeve

Nicole Scherzinger tregoi figurën e saj të pabesueshme gjatë festës së saj të dytë të vitit, të shtunën, pasi nuk pati asnjë pushim në...

Lajmet e Fundit